Güncel Fikir Blog'u
Steve Jobs Filmi
Yazar: - 19 Mayıs 2015
1.694
9

Kendisini özlemle andığımız Steve Jobs biyografisini “gerçek anlamda” özetleyen filmin ilk fragmanı yayımlandı. Bu gösterilen  fragman Steve Jobs’ın biyografisini “gerçek anlamda” özetleyen filmin ilk film olarak ayrı bir öneme sahip.

Michael Fassbender, Steve Jobs olarak filmimizde rol ayan isim oldu. Film’de  Steve Jobs’un yaşamını yada Steve-Jobs-filmi-2015kariyerini yaşantısı konu alıyor. Filmimizde Steve Wozniak’ı Seth Rogen, Apple çalışanı Joanna Hoffman’ı Kate Winslet ve Apple CEO’su John Sculley’i ise Jeff Daniels canlandıracak. Filmin yapımcısı Oscar ödüllü olan Danny Boyle’dır. Daha öncesinden Ashton Kutcher tarafınca 2013 senesinde yapılan başka bir Steve Jobs filmi gösterime girmişti ve yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. Bu filmlde Steve’in Apple’ın müessese aşamasından 2001 yılındaki iPod tanıtımına kadar olan yaşamının hızlı bir özetini izlemiştik.  Buna rağmen olağanüstü bir gişe hasılatı olmuştu filmin. Bakalım Danny Boyle yönetmen koltuğuna oturmuş olduğu Steve Jobs  filmi iyi mi olmuş merak ile bekliyoruz.

Fіlmіn içeriğine dаir geniş detаyın vеrіlmеdіğі gösterilen fragmanda, Steve Jobs’un hayatına daіr yaşantısının anlatıldığı ve kanser ile son dönemdeki mücadelesi anlatılıyor . Fazla bir ipucu ve bilgi verilmemiş film gizemini koruyor.

9 Ekim’de gösterime girecek filmi heyecanla bekliyoruz…

Steve Jobs Filmi Fragmanı

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 9 Yorum Var)
 1. Cüneyt dedi ki:

  Aschton Kutscher’ın oynadığı filmi beğenmemiştim ve bu filmin senaristi en azından Sosyal ağ filminin senaristi Mark zuckerberg’in hayatını güzel yansıttmıştı bunda da böyle olacağını düşünüyorum.

  1. Simge Ceylan dedi ki:

   Mark zuckerberg’in filminin çıkacağı tarihi bizde merakla bekliyoruz. Teşekkürler

 2. nettebugun dedi ki:

  Bu yüzyılın yetiştirmiş olduğu dahilerden biri ve onun biyografisinin sunulduğu film. Henüz izleme şansı bulamadım, ancak belgesel tadında olabileceğini düşünüyorum.

  Seth Rogen ve Danny Boyle… Bu iki isim aynı projede bir görev üstlendiyse, kuşkusuz sonuç güzel olmuştur.

  1. Simge Ceylan dedi ki:

   Danny Boyle’ den kaliteli bir yapım daha beliyoruz. Teşekkür ederiz elinize sağlık

 3. Tayfun Güler dedi ki:

  Böyle önde gelen adamların hayatlarını filme dökmeleri bence çok iyi oluyor.Gelecek nesillere hayatında yarayacak bilgiler sağlayabilir.

 4. muhammetdkaya dedi ki:

  Teknoloji adına sağlam işler çıkardı ve başardı bu adam ve onu tam manasıyla anlatabilirlerse güzel bir yapıt olur. Yanılmıyorsam eylül ayında yayına giricek sabırsızlıkla bekliyoruz.

  1. Simge Ceylan dedi ki:

   Bu sefer Steve Jobs filmi bekleneni verir diye umuyoruz ve merakla bekliyoruz 🙂

 5. Mehmet TATOĞLU dedi ki:

  Steve Jobs filmi Kaliteli olur umuduyla bekliyoruz

  1. Simge Ceylan dedi ki:

   Filmin vizyon tarihine 4 aylık bir zaman kaldı merakla bekliyoruz bakalım 🙂

BİR YORUM YAZ