Güncel Fikir Blog'u
Fen ve Teknoloji Öğretmenliği Öğretmenliği
Yazar: - 15 Eylül 2015
3.525
0

Fen ve Teknoloji Öğretmenliği Öğretmenliği 2015 kpss kaynak seçimi için siz okuyucularımıza hazırlamış olduğumuz, sizlerin bu süreçte kolaylıkla hazırlanıp başarıya ulaşmak için çabalarınızı boşa çıkarmayacağına inandığımız kaynakları derledik.

Kpss sınavı milyonlarca insanın emek verdiği, sınavı geçip kendilerini güvende ve emekliye kadar tabiri caiz ise garanti altında hissetmenin anahtarıdır. Aynı zamanda büyüklerin duası ve başta gençler olmak üzere birçok insanın ütopyası olma yolundadır. Kpss ile bir yerlere gelmek için baya iyi çalışmak lazım. Bunun içinde sağlam kaynaklar şart. Bu yüzden 2015 Kpss Fen ve Teknoloji Öğretmenliği öğretmenliği için kaynak araştırması yaptık. Bu araştırmanın temelinde daha önce Kpss de çıkan sorulara benzer sorular yakalayan kaynaklar ve Kpss mantığı ile çalışan yazarların hazırladıkları kitaplardan oluşmaktadır. Aynı zaman da sınava giren kişilerin de memnun oldukları kaynakları araştırıp aşağıya ekledik. Fen ve Teknoloji Öğretmenliği öğretmenliği için kpss kaynakları dershane hocaları tavsiyeleri baz alınarak, kitaplardaki soru kalitesine göre en uygun olanlar sıralanmıştır. Özellikle öğretmenlik alan bilgisi sınavı kitapları için de aşağıda bir çok faydalı kaynak bulabilirsiniz.

Bu zorlu süreçte doğru kaynaklarla çalışmak şüphesiz bu süreci hızlı ve verimli kılacaktır. 2015 Kpss Fen ve Teknoloji Öğretmenliği öğretmenliği için genel kültür  ve genel yetenek , eğitim bilimleri ve alan bilgisi için kaynak tavsiyesi  yazımızı beğenirseniz sosyal medyada paylaşarak bize destek olmayı unutmayın…

Umarız çabalarınız karşılığını bulur ve bu sürecin sonunda kendinizi mutlu hissedeceğiniz hayallerinizdeki o güzel yere ulaşırsınız. 2015 2016 KPSS maratonunda size başarılar dileriz.

Fen ve Teknoloji Öğretmenliği Öğretmenliği KPSS Kaynak kitap tavsiyemize geçmeden önce bu güzel söz ile noktalamak istiyoruz.

M.K.Atatürk ve Başarı                                                                                  M.K.Atatürk ve Başarı

Tavsiye KPSS Kaynakları:

Kitap resimleri 2015 yayınlarına aittir. Eğer 2016 bulabiliyorsanız 2016 alın,yoksa 2015 bilgileri de işinizi fazlasıyla görecektir.

2015 KPSS ÖABT Fen ve Teknoloji Öğretmenliği Konu Anlatımlı Yediiklim Yayınları

 

2015 ÖABT Fen ve Teknoloji Öğretmenliği Konu Anlatımlı Pratik Ders Notları Müfredat Yayınları 

2015 KPSS ÖABT Fen ve Teknoloji Öğretmenliği Konu Anlatımlı Yediiklim Yayınları_2

2015 ÖABT Fen Bilimleri ve Fen ve Teknoloji Öğretmenliği konu Anlatımlı Modüler Set Murat Yayınları

2015 ÖABT Fen Bilimleri ve Fen ve Teknoloji Öğretmenliği konu Anlatımlı Modüler Set Murat Yayınları2

2015 ÖABT Fen Bilgisi Öğretmenliği Konu Anlatımlı Alan Bilgisi Yayınları

2015 ÖABT Fen Bilgisi Öğretmenliği Konu Anlatımlı Alan Bilgisi Yayınları-2

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ