Güncel Fikir Blog'u
Addmefast ile Kredi Kasmak
Yazar: - 29 Haziran 2015
2.436
0

Bazen denk gelmişinizdir Addmefast , İmacros , Addmefast botu 30 TL gibisinden. Addmefast genellikle Sosyal medya hesaplarındaki takipçileri artırmak isteyen Yada paylaştığı bir  Facebook, Twitter güncellemesini daha çok kişiye ulaşmasını isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır.  Addmefast Kredi kasma ve Bu kredileri ne şekilde değerlendireceğinizi birazdan tek tek açıklayacağız. Öncelikle Addmefast’ e değinecek olursak

AddMeFast Nedir?

AddMeFast sosyal medya hesaplarını daha etkin şekilde kullanmak isteyenler tarafından yoğunlukla kullanılan bir takipçi artırma sistemidir. Addmefast sitesi ile sayfalarınıza beğeni kasabilir, bir fotografınıza beğeni sağlayabilir, Takipçi artırabilir yada bir paylaşımınızı kişilerin paylaşmasını sağlayabilirsiniz. Sistem ücretli ve ücretsiz üyelik üzerine çalışmaktadır. Ücretsiz üyelik ile de istediğinizden daha fazlasını elde edebilirsiniz. Bunun sırrı da İmacros olacaktır, ona birazdan değineceğiz. Site üzerinde size verilen krediler tükendiğinde imacros devreye girecektir. Bot otomatik olarak kişileri takip ederek ve beğenerek size kredi olarak geri dönecektir. Bu aşamaya birazdan değineceğiz. Yapabilieceğiniz işlemlerden bazıları

Screenshot_10

 

 • FB Takipçi
 • FB Sayfa gönderisini Beğeni ve paylaşımı
 • FB Fotograf beğeni
 • FB
 • FB Paylaş
 • Pinterest Takipçi
 • Pinterest Beğeni
 • Twitter Takipçileri
 • Twitter Tweetler
 • YT Beğeni
 • YT Abone
 • YT İzleme
 • Web Hit … vs.

iMacros Nedir?

iMacros Firefox ve Chrome tarayıcısı üzerinde yer alan makro uygulama olup oluşturulan scriptler ile bir işlemi otomatik olarak yaptırabilirsiniz.Dilerseniz bir veriyi defalarca tekrarlamanız gerekmekte, onun için bir makro kaydedebilirsiniz. Biz İmacros eklentisini kredi kazanmak için kullanacağız.

İmacros

Nasıl hızlı Puan Biriktirilir?

Addmefast ile Sosyal medya hesaplarımıza alacağımız beğeni ve takipçiler için kullanacağız. Normalde el ile saatlerce süren bir uğraş sonucu 100 200 kredi kazanabilir ama baya bir sıkıcı olabilir. İmacros ile ister Vds üzerinde isterseniz bilgisayarınız üzerinde çalıştırarak kazanabilirsiniz kolayca. Birde günlük olarak  bonus veriliyor bunu almayı unutmayın tabiki.  50 Adet işlem yaptığınızda 200 Puan bonus vermektedir.

addmefast-bonus

Addmefast scripti internette yer alan ücretsiz scriptlerden birisidir. Bunun için para ödemenize gerek yoktur. Yabancı siteler üüzerinde bulabilirsiniz. Bir çoğu çalışmamakla beraber elimizden geldiğince konuyu güncel tutup çalışan scriptleri yayınlamaya çalışacağız.

Nelere Gerekiyor

Adım Adım Açıklayalım;

Tüm ihtiyaçları edindikten sonra aşağıdaki adımları teker teker uygulayın.

1- Firefox tarayıcımızı kurarak  imacros eklentisini tarayıya kurunuz. Vermiş olduğum imacros scriptini belgeleriniz içerisindeki imacros\macros\Demo klasörü içerisine kopyalayın.

C:\Users\Bilgisayaradınız\Documents\iMacros\Macros\Demo-Firefox

2- Daha sonra sosyal medya hesaplarımıza giriş yaparak şifreyi hatırla ve oturumu açık bırak seçeneklerini tıklayınız.

3- AddMeFast.com sitesine giriş yaparak oturumu açık bırak ve şifreyi hatırla deyiniz.

4- Firefox tarayıcısının sağ üst kısmında yer alan  imacros  ikonuna basın.

imacros-script

5- Sol tarafta açılan iMacros penceresinden vefikir.js yi seçin ve alt taraftaki Play’e basın ve bekleyin

6- Daha sonra işlemin yapacağı tekrar sayısını girin  9999 şeklinde ve tarayıcıyı alta alarak diğer tarayıcınız üzerinden işleme devam edebilirsiniz. Ayrıca ses ayarları kımından Firefox sesini kapatabilirsiniz.

imacros script

Ve sonuç Bir saat içerisinde

 

imacros-puan

İmacros Addmefast 2015  Güncel scriptini

Bu yazıyı sosyal medya hesabınızda paylaşak bize destek olabilirsiniz.

[sociallocker]https://yadi.sk/d/nLdjmoGzhYbtF[/sociallocker]

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ